Zlaté retiazky

Nesmrteľná klasika v podobe zlatých retiazok. Žiadny milovník šperkov neodolá jemnej zlatej retiazke, ktorú môže vrstviť s niekoľkými ďalšími alebo na ňu zavesiť zlatý prívesok. Ste to vy? Tak už si stačí len vybrať.

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Rýdzosť

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Ankr retiazka 40 cm zo 14k zlataAnkr retiazka 40 cm zo 14k zlata 113827

   Ankr retiazka 40 cm zo 14k zlata

  • Masívna ankr retiazka 50 cm z 14k zlataMasívna ankr retiazka 50 cm z 14k zlata 119669

    Masívna ankr retiazka 50 cm z 14k zlata

   • Stredne silná panzer retiazka 55 cm z 14k zlataStredne silná panzer retiazka 55 cm z 14k zlata 119674

     Stredne silná panzer retiazka 55 cm z 14k zlata

    • Masívna panzer retiazka 55 cm z 14k zlataMasívna panzer retiazka 55 cm z 14k zlata 119681

      Masívna panzer retiazka 55 cm z 14k zlata

     • Ankr retiazka 45 cm z 9k zlataAnkr retiazka 45 cm z 9k zlata 107612

      Ankr retiazka 45 cm z 9k zlata

     • Venezia retiazka 45 cm z 14k zlataVenezia retiazka 45 cm z 14k zlata 113836

      Venezia retiazka 45 cm z 14k zlata

     • Ankr retiazka 45 cm z 18k bieleho zlataAnkr retiazka 45 cm z 18k bieleho zlata 113835

      Ankr retiazka 45 cm z 18k bieleho zlata

     • Silná panzer retiazka 55 cm z 14k zlataSilná panzer retiazka 55 cm z 14k zlata 119676

       Silná panzer retiazka 55 cm z 14k zlata

        Zlatá retiazka: klasika, ktorá nikdy neomrzí

        Kto nevlastní ani jednu zlatú retiazku, nech zdvihne ruku. Nikto? Nedivíme sa. Zlatá dámska retiazka je jeden z tých kúskov, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadnej ženy. V tomto prípade v šperkovnici. Je to úplný základ, kombinovateľný so všetkým. Asi tak ako jesenný trenčkot alebo čierny rolák.

        Darčekom pre všetky generácie zostanú zlaté retiazky

        Či už si zvolíte žlté, biele alebo menej obvyklé ružové zlato, vždy bude vhodná príležitosť retiazku znosiť. Zlaté retiazky s príveskom sú navyše aj tzv. "darčeky na istotu" pre akúkoľvek generáciu. Babičku potešíte pod stromčekom ako zlatým náramkom, tak retiazkou so zlatým príveskom v tvare medailónika, kam ukryjete drobnú fotku vnúčat. Dievča, patriace do generácie Z, zase minimalistickým zlatým šperkom v podobe retiazky s písmenom.

        Mnoho podôb retiazok zo zlata

        Retiazky zo zlata môžete mať v rôznych dĺžkach. Je to kvôli preferencii tých, ktorí ich budú nosiť. Niekto má radšej prívesok, ktorý mieri nízko do dekoltu, niektorá žena zase upúta pozornosť na jamku medzi kľúčnymi kosťami. Ďalší dôvod, prečo nielen zlaté retiazky majú voľbu dĺžky, je ich vrstvenie. Módny trend, ktorý sa stále drží na špici, vyznáva niekoľko rôznych dĺžok (ale aj typov) retiazok naraz, kedy môžete niektoré ozvláštniť aj trblietavými príveskami.

        Niektoré zlaté retiazky sú v Eppi priamo na vrstvenie predurčené. Sú to napríklad náhrdelníky, ktorých súčasťou sú aj rôzne symboly, napríklad nekonečna, karmy, stromu života, kvapiek, po obvode sú vysadené drobné číre diamanty a pod. Na vrstvenie so základnými typmi retiazok sú ako vyšité.

        Zlaďte zlaté retiazky s ostatnými šperkami alebo skombinujte s platinou

        Nebojte sa s retiazkami experimentovať. Vyberajte do páru rovnaký typ náramku alebo si zadovážte jednotné sety šperkov vhodné nielen na zvláštnu príležitosť. Aj na pracovnom stretnutí môžu šperky ladiť so zlatou retiazkou, ktorá je pre vás srdcovou záležitosťou.

        Nebojte sa napríklad ani kombinácie zlatých a platinových retiazok. Sme si istí, že v našej ponuke nájdete to, po čom vaše oko túži a ak nie, napíšte nám svoju predstavu. Pre našich zlatníkov nie je takmer nič nemožné.

        Poraďte sa napríklad aj s našimi kolegyňami vpravo dole v chate. Rady vás navedú. Tak hor sa do vyberania vášho budúceho šperku.