Strieborne retiazky

Strieborné retiazky sú všeobecne veľmi obľúbené pre ich univerzálnosť a nízku cenu. Vyberte si v Eppi zo stovky modelov s príveskom či bez. Za striebornú retiazku vám poďakuje vás dekolt aj peňaženka.

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Venezia retiazka 45 cm zo striebraVenezia retiazka 45 cm zo striebra 87706

  Venezia retiazka 45 cm zo striebra

 • Venezia retiazka 40 cm zo striebra

  Venezia retiazka 40 cm zo striebra

 • Venezia retiazka 50 cm zo striebraVenezia retiazka 50 cm zo striebra 87711

  Venezia retiazka 50 cm zo striebra

 • Ankr retiazka 45-50 cm z ružovo pozlateného striebraAnkr retiazka 45-50 cm z ružovo pozlateného striebra 87739

  Ankr retiazka 45-50 cm z ružovo pozlateného striebra

 • Ankr retiazka 45-50 cm zo striebra

  Ankr retiazka 45-50 cm zo striebra

 • Ankr retiazka 45-50 cm z pozlateného striebraAnkr retiazka 45-50 cm z pozlateného striebra 113821

  Ankr retiazka 45-50 cm z pozlateného striebra

   Strieborné retiazky: za málo peňazí veľa muziky

   Dámske strieborné retiazky sú evergreen. Ženy ich milujú, pretože majú hneď niekoľko skvelých vlastností. Striebro je cenovo dostupné, strieborné šperky sa so svojím sivo-strieborným sfarbením hodia k akémukoľvek outfitu a ľahko sa udržiavajú. V Eppi máme skladom desiatky modelov narozdiel napríklad od platinových retiazok, ktoré sú výnimočnejšie, ale výber je užší.

   Najobľúbenejší darček? Strieborná retiazka s príveskom

   Skvelá na striebre je nízka cena, a preto sa často stretávate s tým, že oslávenkyňa otvorí darčekovú škatuľku práve s náhrdelníkom zo striebra alebo strieborným príveskom. Predstavte si prívesok ako celokovový symbol stromu, srdca, zvieraťa alebo znamenie zverokruhu, ale môže ním byť aj perla, mesačný kameň, červený turmalín, jantár a mnohé ďalšie drahokamy. Variácií striebornej retiazky s príveskom a s farebným kamienkom je naozaj neúrekom.

   Pokiaľ viete, že obdarovaný nosí radšej klasické teplejšie žlté zlato, vyberajte z ponuky zlatých retiazok alebo zvoľte pozlátené strieborné šperky. Sú stále cenovo dostupnejšie, než modely celé zo zlata a zároveň dodržíte teplé tóny drahého kovu.

   Kombinácie a typy retiazok zo striebra

   Jednoduché retiazky zo striebra bez príveskov, pôsobia elegantne a navyše ich môžete úžasne kombinovať a vrstviť. Vrstvenie náramkov, retiazok, ale aj prstienkov, rôznych hrúbok, štýlov a veľkostí je módnym trendom už niekoľký rok za sebou.

   Strieborné retiazky sú oproti zlatým alebo platinovým výrazne lacnejšie, a preto sa pri vrstvení zrovna strieborných modelov bude radovať aj vaša peňaženka. Kombinácia rôznych materiálov ale tiež nie je trefou vedľa. V Eppi sme toho názoru, že v šperkoch sa fantázii medze nekladú. Takže či už si vyberiete striebornú ankr retiazku alebo zlatý venezia model, rozhodne sa nepomýlite a vždy ich dokážete zaujímavo skombinovať.

   Jemná strieborná retiazka doladí elegantný outfit na pracovné stretnutie, večeru s priateľmi alebo pohodový večer s kamarátkou v kine. Ak si budete priať niečo výraznejšie, vždy naň môžete zavesiť jeden zo stovky našich strieborných príveskov. Či už je to niečo v minimalistickom duchu, alebo napríklad prívesok so solitérnym drahokamom.

   Tešíme sa až vašu striebornú retiazku zabalíme do hodvábneho papiera a pošleme k vám!

   Nakuknite do našej online vitríny a vyberte si z niekoľkých dĺžok a typov strieborných retiazok. Nasledujte svoje virtuálne kroky do oddelenia príveskov a nakombinujte si šperk podľa svojho priania. Keď dokončíte objednávku, tešte sa na luxusne zabalený balíček s vaším šperkom z Eppi. Stačí ho len vybaliť, potešiť sa z priložených darčekov a užiť si ten kúsok kvalitne spracovaného striebra, ktorý vás bude krášliť vždy, keď si budete priať.