Dielňa ide na plné obrátky.
Potrebujete šperk do Vianoc? Ozvite sa nám.

Strieborný prívesok s oválnym akvamarínom a zirkónmi Kymot

Prší, voda vám steká po čele a rozdeľuje vaše vlasy na malé pramienky. Skáčete v kalužiach, smejete sa a prezeráte si kvapky, ktoré dopadajú na vašu kožu, najskôr sa na nej trblietajú ako malé diamanty a neskôr sa vytráca. Máte rada vôňu vzduchu, ktorého pokoj je narušený bubnujúcimi kvapkami dažďa. Zdobí vás náhrdelník zo striebra, na ktorom žiari modrý oválny akvamarín a priezračné zirkóny. Ste nežnou dažďovou vílou. (Strieborná retiazka je súčasťou šperku)

Vyberte dĺžku a typ retiazky

120 €

 • Doživotná záruka
 • Retiazka zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o retiazke

Detaily o osadenom drahokame

Postranné drahokamy

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Jedno veľké ďakujem za maximálnu ústretovosť a ochotu. Všetko dokonale od komunikácie cez dodanie až po nadherne voňavé balenie s darčekom a dodaním na čas.

  Martina, 20.10.2022

 • Široký výber tovaru, možnosť nakonfigurovania produktu, certifikované produkty, krásne balenie aj doplnky k prsteňu, rýchle dodanie, komunikácia tiež top.

  Matúš R., 25.1.2022

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prívesok z bieleho zlata s diamantmi v tvare hrušky

Šperk, ktorým potešíte každú ženu

Darček, ktorý je originálny a zároveň veľmi univerzálny. Príveskom potešíte ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Možností je v Eppi naozaj hromada. Vyberať môžete z rôznych druhov drahokamov, diamantov alebo perál, no prívesok môže byť aj minimalistický celokovový. Materiály, ktoré na výrobu šperkov používame, sú vždy tej najlepšej kvality.

Profesionálne výroba šperkov na zákazku

Práca našich zlatníkov

Pracujú s tými najkvalitnejšími kovmi, ako je platina, zlato a striebro. Ručne aj pomocou tých najmodernejších technológií. Na fotke je zachytená fáza výrobného procesu prívesku, ktorý vznikal priamo na mieru pre jednu z našich klientok. Vo vlastnej dielni prevedieme do reality akýkoľvek váš nápad a želanie. Tak sem s ním! Už sa naň tešíme, pretože táto kreatívna práca nás naozaj baví.

Modrý prsteň Eppi, perfektný obal pre zásnubný prsteň

Záruka na celý život

Pretože za prácou našich majstrov si stojíme, nie je pre nás problém dokázať to doživotnou zárukou všetkých Eppi šperkov. Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Pre tento prípad je tu možnosť vrátenia šperku do 60 dní. Prikladáme tiež cerfifikát o kvalite a pravosti. A ak budete potrebovať napríklad čistenie, o šperky sa u nás v rámci doživotného servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Akvamarín v striebornom náhrdelníku so zirkónmi Symae

   Akvamarín v striebornom náhrdelníku so zirkónmi Symae

  • Strieborná obežná dráha s akvamarínom v stredu Orbit

    Strieborná obežná dráha s akvamarínom v stredu Orbit

   • Akvamarínové srdiečko vo striebornom prívesku srdca Hurtie

     Akvamarínové srdiečko vo striebornom prívesku srdca Hurtie

    Doživotná záruka

    Doprava zadarmo

    Luxusné balenie

    60dňová záruka vrátenia peňazí