Strieborný tumi prívesok s citrínom Inti

Vaša optimistická povaha dokáže rozžiariť každý okamih. Svojim úsmevom dokážete čarovať, zo zamračeného dňa za sekundu vyčaríte deň zaplnený zlatými lúčmi slnka. Radosť, slovo, ktoré si s vami spája vaše okolie. Noste šperk, ktorý vystihne vašu osobnosť. Šperk v podobe prívesku zo striebra s jasným žltým citrínom.

Vyberte dĺžku a typ retiazky

101 €

 • Doživotná záruka
 • Retiazka zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o retiazke

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám doručíme do 1 - 3 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Prívesok z bieleho zlata s diamantmi v tvare hrušky

Šperk, ktorým potešíte každú ženu

Darček, ktorý je originálny a zároveň veľmi univerzálny. Príveskom potešíte ženu akejkoľvek vekovej kategórie. Možností je v Eppi naozaj hromada. Vyberať môžete z rôznych druhov drahokamov, diamantov alebo perál, no prívesok môže byť aj minimalistický celokovový. Materiály, ktoré na výrobu šperkov používame, sú vždy tej najlepšej kvality.

Profesionálne výroba šperkov na zákazku

Práca našich zlatníkov

Pracujú s tými najkvalitnejšími kovmi, ako je platina, zlato a striebro. Ručne aj pomocou tých najmodernejších technológií. Na fotke je zachytená fáza výrobného procesu prívesku, ktorý vznikal priamo na mieru pre jednu z našich klientok. Vo vlastnej dielni prevedieme do reality akýkoľvek váš nápad a želanie. Tak sem s ním! Už sa naň tešíme, pretože táto kreatívna práca nás naozaj baví.

Modrý prsteň Eppi, perfektný obal pre zásnubný prsteň

Záruka na celý život

Pretože za prácou našich majstrov si stojíme, nie je pre nás problém dokázať to doživotnou zárukou všetkých Eppi šperkov. Máte obavy, že sa netrafíte do vkusu? Pre tento prípad je tu možnosť vrátenia šperku do 60 dní. Prikladáme tiež cerfifikát o kvalite a pravosti. A ak budete potrebovať napríklad čistenie, o šperky sa u nás v rámci doživotného servisu zdarma postaráme.

Podobné produkty

 • Strieborný náhrdelník plný citrínov Haxina

   Strieborný náhrdelník plný citrínov Haxina

  • Strieborná sovička s citrínmi Priscila

    Strieborná sovička s citrínmi Priscila

   • Strieborný prívesok s citrínom a zirkóny Alisia
    • - 17 %

    Strieborný prívesok s citrínom a zirkóny Alisia

   Doživotná záruka

   Doprava zadarmo

   Luxusné balenie

   60dňová záruka vrátenia peňazí