• Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Strieborná kravatová spona s modrým diamantom a gravírom vlastnej volby Midas
  • - 6 %

  Strieborná kravatová spona s modrým diamantom a gravírom vlastnej volby Midas

 • Strieborná kravatová spona s čiernym diamantom a gravírom vlastnej voľby MidasStrieborná kravatová spona s čiernym diamantom a gravírom vlastnej voľby Midas 25940

   Strieborná kravatová spona s čiernym diamantom a gravírom vlastnej voľby Midas

  • Strieborná kravatová spona s diamantom a gravírom vlastnej voľby Midas

    Strieborná kravatová spona s diamantom a gravírom vlastnej voľby Midas

     Personalizované šperky: klenoty s osobnosťou

     Každý z nás je originál. Každý má svoj vkus, estetické cítenie a vlastnú predstavu o dokonalosti. Hľadáte šperk, ktorý bude naozaj jedinečný? V tom prípade zamerajte svoju pozornosť na personalizované šperky. Tieto kúsky vznikajú v našej pražskej zlatníckej dielni pod rukami skúsených klenotníkov. Vďaka tomu pre Vás dokážeme zhotoviť dokonale personalizovaný šperk na mieru – úplne podľa vášho priania!

     Vyberte si šperk, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť! Čo tak náramok s písmenom?

     Náramky s písmenkami sú jedným z najobľúbenejších šperkov – nesú v sebe totiž skrytú symboliku, ktorej význam pozná len jeho nositeľ či nositeľka. Chcete si vybrať ten svoj? Preskúmajte našu ponuku s farebnými šnúrkovými ozdobami na zápästie, ktoré sú vyrobené z recyklovaných PET fliaš! Alebo by vás viac zaujal strieborný náramok s menom či náramok s textom podľa vlastného výberu? Aj také u nás nájdete. Veľmi obľúbené sú vkusné prívesky so znamením zverokruhu v zlatom a striebornom prevedení alebo originálne, literárne vyšperkovaná kolekcia Malý princ. V spoločnosti dokonale zaujmete, keď svoj model doplníte o pečatný prsteň s vlastným textom.

     Originálne šperky s gravírovaním ako darček k narodeninám

     Personalizované prívesky a náramky z ušľachtilého kovu môžu poslúžiť ako originálny darček k narodeninám alebo k sviatku. Prívesok s menom, otvárací medailónik na krk alebo oslnivé šperky s venovaním totiž zaručene potešia každého obdarovaného. Páni zaiste ocenia luxusné hodinky, ktoré im zostavíme tak, aby ladili s ich osobnosťou. A radosť urobia aj manžetové gombíky s vyrytými iniciálami nositeľa. S týmito darčekmi zažiarite, pretože sú nielen krásne, ale aj do značnej miery osobné.

     Keď gravírovanie nestačí...

     Šperky na mieru ale nemusia zahŕňať len gravírovanie alebo tvarovanie materiálu do správneho dizajnu. U nás máte možnosť sa rozhodnúť, aký drahokam či diamant chcete do vybraného šperku zasadiť, a sami si môžete zvoliť aj kov, ktorý by mal v klenote figurovať. U nás máte napríklad možnosť využiť varianty kovov šetrných k životnému prostrediu – čo tak elegantné recyklované striebro, zlato alebo platina?

     Ak sa vám teda páči niektorý zo šperkov, ale radšej by ste ho videli s iným drahým kameňom či v inom materiálnom prevedení, neváhajte nás osloviť a my vám ho zhotovíme na zákazku.

     Personalizovaný prívesok s menom ocení každá generácia

     Dobre vybraný personalizovaný prívesok alebo iný šperk je krásnym darčekom pre všetky generácie. Od malého bábätka, ktoré bude navždy tešiť písmenko na pamiatku, až po babičku – tá sa zase môže pýšiť náhrdelníkom s iniciálami svojich vnúčat. Naše šperky majú navyše tú výhodu, že s každým zakúpeným kúskom získavate doživotnú záruku a starostlivosť. To okrem iného znamená, že si ho môžete raz za rok nechať bezplatne vyčistiť a vaša ozdoba tak bude aj po rokoch nosenia ako nová!

     Personalizované šperky sú najobľúbenejším doplnkom aj darčekom, pretože sa do nich premieta výnimočnosť každej ľudskej bytosti a každého vzťahu, či už ide o personalizáciu v podobe vlastného textu, alebo unikátnu kombináciu drahých kameňov. Vďaka ručnej rytine a laserovému gravírovaniu premeníme Váš šperk na osobný doplnok plný spomienok!