Zlatý prsteň s cushion citrínom Vimat

Tento zlatý prsteň sa stane vašim osobným slnkom, ktoré vám hneď ráno rozžiari deň! Pri pohľade na oslnivé trblietanie žltého kovu a odlesky citrínu sa vám roztancuje srdce radosťou. Telo sa vám razom zaplní nadšením pre život, chuťou robiť bláznivé veci a radovať sa z každého okamihu. Od chvíle, kedy si zlatý šperk prvýkrát navlečiete na ruku, už vás vnútorný pocit šťastia neopustí.

Zistiť správnu veľkosť prsteňa Vyberte si veľkosť prsteňa

Vyberte si typ kovu

876 €

 • Doživotná záruka
 • Úprava veľkosti zadarmo
 • 60 dní na vrátenie tovaru
 • Doprava zadarmo

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám doručíme do 2-4 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Profesionálny prístup, nádherný šperk, rýchle dodanie.

  Ivana, 5.4.2022

 • Kúpil som zásnubný prsteň aj obrúčky a sedia vynikajúco, vyzerajú ešte lepšie. Skvelý osobný prístup a poradenstvo na úrovni. Prehľadná webová stránka, množstvo zliav a kvalitné šperky.

  Dávid L., 8.3.2022

Môžete sa na nás spoľahnúť

Diamantový prsteň s halo z bieleho zlata

Existujú veci, ktoré sa nedajú kúpiť

A potom sú veci, ktoré sa nedajú kúpiť, ale dajú sa vyrobiť. Máte už dlho v hlave prsteň, ktorý si z celého srdca prajete? Nakreslite nám ho alebo rovno príďte. Sme tu preto, aby sme vám splnili priania. Na prsteň pokojne vygravírujeme časť textu vašej obľúbenej pesničky, symbol škrečka alebo GPS súradnice miesta narodenia. Myslite na to, že u nás nič nie je nemožné.

Zlatý večný prsteň s diamantmi

Nesadne vám ako Popoluške?

Nemusíte mať strach. Ak ste netrafili veľkosť, radi vám ju upravíme. A čo keď vám prsteň začne padať napríklad o rok? Nie je problém. Veľkosť platinového alebo zlatého prsteňa vám zdarma upravíme kedykoľvek, aby zase padol ako uliaty. Stali ste sa súčasťou Eppi rodiny. Zvykajte si na to, že sa o vás postaráme.

Diamantový prsteň Halo v luxusnom balení

Pripravené na odoslanie v Eppi štýle

Nákupom v Eppi ste vstúpili do iného sveta. Sme fér a nenútime vás nosiť niečo, čo by vám nemuselo úplne sedieť. Máme preto 60 dní na vrátenie. Ku každému šperku dostanete navyše certifikát s doživotnou zárukou a servisom. Vyšperkované balenie je už len bodkou na záver. Užite si luxusný voňavý balíček s darčekmi.

Podobné produkty

 • Zlatý citrínový prsteň s diamantmi Jocelin

   Zlatý citrínový prsteň s diamantmi Jocelin

  • Zlatý prsteň s okrúhlym citrínom Gomia

    Zlatý prsteň s okrúhlym citrínom Gomia

   • Minimalistický prsteň s citrínom Lovis
    • - 6 %

    Minimalistický prsteň s citrínom Lovis

   Doživotná záruka

   Doprava zadarmo

   Luxusné balenie

   60dňová záruka vrátenia peňazí