Strieborné visiace náušnice s olivínmi Utansi

Koľkokrát ste bola pri zrode niečoho naozaj veľkého? A ako možno vlastne definovať niečo ako ozaj veľké? Vaša osobnosť je jedinečná tým, že veľké veci zazriete i v niečom, čo sa ostatným zdá byť celkom obyčajné, napríklad i v prvej nezábudke, ktorá vyvoláva spomienky. A zázrakom je takisto kameň, premenený v dokonalý šperk v podobe visiacich náušníc zo striebra s olivínmi.
111 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Šperk ponúkame s týmito drahokamami

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Šperk vám vyrobíme a doručíme do 2 - 4 týždňov.   Potrebujete šperk v konkrétnom termíne a chcete mať istotu? Pri štandardnej výrobe 2 - 4 týždně vám za expres poplatok zaručíme termín dodania do 5 - 7 pracovných dní. Zvoľte si teraz expres výrobu.

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné náušnice s modrými drahokamami

Sto ľudí a sto rôznych nápadov

Sto ľudí, sto nápadov a odlišných názorov. Máte vysnívaný typ náušníc a nikde ho nie a nie nájsť? Zverte sa nám a my už sa o to postaráme. Váš sen pretvoríme do reálnej podoby. Osadíme drahokamy alebo upravíme zapínanie podľa vašich predstáv. Nič nie je prekážkou, práve naopak! Radi prijímame nové výzvy. Budú vaše náušnice tou ďalšou?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníkov

Vlastná dielňa a skúsenosti

Profesionáli na svojom mieste? To sú Eppi zlatníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú v našej vlastnej dielni. Potrebujete niečo jedinečné? Kombináciou modernej technológie 3D laseru a precíznej ručnej práce nemôže vzniknúť nič iné než epický klenot. Aj preto sú všetky naše šperky so zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazom

Našu zásielku si nepomýlite

Predstavte si... Rozbaľujete papierovú krabicu a v nej nachádzate luxusne zabalený voňavý balíček previazaný saténovou stužkou a naokolo veľa darčekov pre radosť. Počkajte chvíľku. Sny predsa nevoňajú. Lenže toto nie je sen, takto vyzerá Eppi zásielka. Myslíte, že si na takéto rozmaznávanie zvyknete?

Podobné produkty

 • Strieborné náušnice s olivínmi Corby

   Strieborné náušnice s olivínmi Corby

  • Strieborné náušnice s princess olivínmi Olias
   • - 25 %

   Strieborné náušnice s princess olivínmi Olias

  • Visiace strieborné náušnice s olivínmi Garrin

    Visiace strieborné náušnice s olivínmi Garrin

   Doživotná záruka

   Doprava zadarmo

   Luxusné balenie

   60dňová záruka vrátenia peňazí