Šperky so symbolom stromu života

Amulety, talizmany a rôzne posvätné symboly sú veľmi obľúbené naprieč celým svetom. Nech už ste akéhokoľvek politického vyznania, národnosti, rasy, generácie alebo náboženskej viery, určite ste aspoň začuli o magickej moci amuletu alebo talizmanu. Tieto predmety znázorňujú určitú vec, ktorá má na človeka pozitívny vplyv - povzbudzuje, dodáva energiu, pozitívne myslenie alebo dokonca šťastie. Tieto predmety je najlepšie nosiť stále so sebou. A najjednoduchším spôsobom, ako to dosiahnuť, je mať amulet vo forme šperku. V Eppi ponúkame šperky s mnohými symbolmi, ale na tejto stránke nájdete jeden z tých úplne najobľúbenejších. Strom života.

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Strieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života ArlenStrieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života Arlen

  Strieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života Arlen

 • Strieborný rhodolitový náhrdelník v tvare stromu života Edric

  Strieborný rhodolitový náhrdelník v tvare stromu života Edric

 • Strieborný citrínový náhrdelník v tvare stromu života AydenStrieborný citrínový náhrdelník v tvare stromu života Ayden

  Strieborný citrínový náhrdelník v tvare stromu života Ayden

 • Strieborný tanzanitový náhrdelník v tvare stromu života Hurley

  Strieborný tanzanitový náhrdelník v tvare stromu života Hurley

 • Strieborný medailón so stromom života Millard

  Strieborný medailón so stromom života Millard

 • Strom života v striebornom prívesku Nauna

  Strom života v striebornom prívesku Nauna

 • Zlatý strom života s diamantmi NeelaZlatý strom života s diamantmi Neela

  Zlatý strom života s diamantmi Neela

 • Diamantový strom života zo zlata EvantheDiamantový strom života zo zlata Evanthe

  Diamantový strom života zo zlata Evanthe

 • Zlatý náhrdelník so stromom života WordeZlatý náhrdelník so stromom života Worde

  Zlatý náhrdelník so stromom života Worde

 • Strieborný prívesok so stromom života Terrence

  Strieborný prívesok so stromom života Terrence

 • Jantárový strieborný náramok so stromom života MillyJantárový strieborný náramok so stromom života Milly

  Jantárový strieborný náramok so stromom života Milly

 • Strieborné náušnice so stromom života Slara

   Strieborné náušnice so stromom života Slara

  Loading

  Čo znamená strom života?

  Keď uvidíte niekoho s príveskom stromu života, vedzte, že je to človek, ktorému záleží na kvalite svojho bytia. Symbol stromu života je univerzálny a prekračuje náboženské aj kultúrne hranice. Pre symbol stromu života je typická široká rozvetvená koruna s vetvami smerujúcimi k nebu a koreňmi zapustenými hlboko do zeme. Niektoré naše zlaté prívesky stromu života tiež symbolizujú prepojenie medzi nebom a zemou. Má ale veľa ďalších významov a dôvodov, prečo ho nosiť.

  Stabilita a rast, pokoj a mier, plodnosť a tiež napríklad osobitosť, pretože žiadny strom nie je totožný, rovnako tak ako žiadny človek.

  Symbol rodiny a sily nielen ako šperk

  Ľudia tento symbol života zobrazujú a uctievajú rôznymi spôsobmi. Niekto si nechá strom života vytetovať, niekto si namaľuje strom života na stenu v izbe, aby ho mal neustále na očiach v reálnej veľkosti. Strom života v podobe rodokmeňu celej rodiny si ľudia nechávajú vyobraziť ako pamiatku na svojich predkov.

  My vám ho predstavujeme zo striebra aj zlata všetkých troch odtieňov. Silu symbolu stromu života ešte znásobíte, ak si zadovážite tento amulet na krk s farebnými drahokamami. Citrín, rodolit, jantár alebo diamant majú každý svoju špeciálnu vlastnosť, a preto sú účinným doplnkom všetkých ochranných symbolov. Strieborný alebo zlatý prívesok strom života vďaka drahokamom odráža slnečné lúče a trblieta sa tak do všetkých strán.

  Najobľúbenejší je prívesok so stromom života

  Páčia sa vám všetky významy a moc tohto symbolu? Zadovážte sebe alebo svojim blízkym šperk, ktorý prináša šťastie a pozitívnu energiu. Nenápadne podporí dobré a potlačí nesprávne rozhodnutia, a pritom sa bude tváriť len ako majstrovsky odvedená zlatnícka práca.

  Darujte náhrdelník so stromom. Človek, ktorý od vás dostane tento klenot, je obdarovaný tým najcennejším aj bez drahokamov. Prostredníctvom tohto symbolu mu dávate najavo, že vás zaujíma jeho duša a záleží vám na tom, aby sa mu darilo. Darujte mu pozitívnu energiu a kvapku šťastia v unikátnom symbolickom šperku.

  Ženská krása v kombinácii s ochranným symbolom

  Ženy budú nadšené z náušníc so stromom života. Rozvetvené stromy ladne visiace z ušných lalôčikov prezrádzajú, že ich majiteľka verí v silu amuletu, ktorý je už po stáročia uznávaný ako ochranný symbol. Dvojitá sila stromov života na oboch ušiach bude neprekonateľná.

  Náhrdelník alebo náramok so stromom života bude naopak ladne dopĺňať ženský dekolt a zápästie. V minulosti sa náramky dávali práve na ľavé zápästie a symbolicky chránili tok krvi od srdca. Náhrdelník mal zase ochraňovať hrdlo alebo dych nositeľa. So stromom života tieto vlastnosti len podporíte.

  Pozrite našu ponuku šperkov so stromom alebo kvetom života a objavte ten pravý amulet s magickými schopnosťami.