Dielňa ide na plné obrátky. Potrebujete šperk do Vianoc? Ozvite sa nám.

Zlaté tanzanitové náušnice s diamantmi Lanoja

Ako módna ikona viete, čím zaujať, preto predvádzate tento výnimočný luxus na svojej tvári a úsmev vám jednoznačne nechýba. Veď prekrásne nastavenie šumivých diamantových iskier a tanzanitových magnetizujúcich sĺz prináša božské svetelné efekty, ktoré za vami nechávajú plné priehrštie obdivu. Všetko detailne osadené do zlatého štýlu visiacich náušníc a klenot pre dámu večera je na svete.

Vyberte si typ kovu

4 382 €

 • Doživotná záruka
 • Šperk môžete vrátiť do 31.1.2022
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Postranné drahokamy

Šperk vám doručíme do 2-4 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresným dodaním môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Na tomto obchode nieje čo vylepšovať! Našla som v ponuke viac ako som chcela. A keď prišla zásielka, cítila som sa ako popoluška, keď rozbalila oriešok…

  Megi, 15.9.2021

 • Nadherný šperk, krásn balenie s milým prekvapením, výnimočná starostlivosť o zákazníka, príjemná komunikácia, rýchle dodanie.

  Iva, 7.10.2021

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné náušnice s modrými drahokamami

Sto ľudí a sto rôznych nápadov

Sto ľudí, sto nápadov a odlišných názorov. Máte vysnívaný typ náušníc a nikde ho nie a nie nájsť? Zverte sa nám a my už sa o to postaráme. Váš sen pretvoríme do reálnej podoby. Osadíme drahokamy alebo upravíme zapínanie podľa vašich predstáv. Nič nie je prekážkou, práve naopak! Radi prijímame nové výzvy. Budú vaše náušnice tou ďalšou?

Zlaté diamantové náušnice vyrobené našimi talentovanými klenotníkov

Vlastná dielňa a skúsenosti

Profesionáli na svojom mieste? To sú Eppi zlatníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú v našej vlastnej dielni. Potrebujete niečo jedinečné? Kombináciou modernej technológie 3D laseru a precíznej ručnej práce nemôže vzniknúť nič iné než epický klenot. Aj preto sú všetky naše šperky so zárukou na celý život.

Zlaté náušnice s topazom

Našu zásielku si nepomýlite

Predstavte si... Rozbaľujete papierovú krabicu a v nej nachádzate luxusne zabalený voňavý balíček previazaný saténovou stužkou a naokolo veľa darčekov pre radosť. Počkajte chvíľku. Sny predsa nevoňajú. Lenže toto nie je sen, takto vyzerá Eppi zásielka. Myslíte, že si na takéto rozmaznávanie zvyknete?

Podobné produkty

 • Tanzanitové náušnice s diamantmi Valentina

  Tanzanitové náušnice s diamantmi Valentina

 • Strieborné náušnice s tanzanitmi Quebec

  Strieborné náušnice s tanzanitmi Quebec

 • Minimalistické strieborné náušnice s tanzanitmi Argenta

  Minimalistické strieborné náušnice s tanzanitmi Argenta

Doživotná záruka

Doprava zadarmo

Luxusné balenie

60dňová záruka vrátenia peňazí